Saulės elektrinės verslui

Pasirinkdami elektros energiją iš atsinaujinančių energijos šaltinių tampate inovatyvia, aplinka tausojančia, atsakinga, CO2 emisiją mažinančia verslo įmone. Prisidėdami prie aplinkai draugiškų/ekologiškų sprendimų tuo pačiu ženkliai sumažinate suvartojamos elektros energijos kaštus. Kuo didesni Jūsų gamybiniai pajėgumai/apkrova, tuo daugiau yra suvartojama elektros energijos. Saulės elektrinės teikiama nauda pajuntama jau pirmaisiais vartojimo metais, o investicija vidutiniškai atsiperka per 7 metus. LR vyriausybė bei Europos komisija siekadama skatinti elektros energijos vartojimą iš atsinaujinančių energijos šaltinių periodiškai skiria paramas fiziniams ir juridiniams asmenims, kuriomis galite padengti iki 30%  visų tinkamų, su saulės elektrinės įrengimo projektu susijusių, išlaidų.

Bendradarbiaudami su UAB „Energetikos sprendimų grupė“ mes tikime, kad gausite ne tik optimaliausius bei aukštos kokybės pasiūlymus, bet ir vienas  iš palankiausių kainų Lietuvoje. Įmonė suteiks visapusišką pagalbą bei konsultacijas norint pasirinkti tinkamiausią finansinę paramą. Mūsų įmonė siūlo saulės elektrinės įrengimą iki „rakto“, naudojant aukštos kokybės, ES sertifikuotą įrangą. 

Kodėl verta rinktis mus? Kodėl mes

Lanksti ir konkurencinga kainodara;

Ilgametė patirtis energetikos sektoriuje;

Platus paslaugų spektras;

Inovatyvūs sprendimai ir greitas aptarnavimas;

Kokie saulės elektrinės projekto žingsniai?

  • Gauname užklausą;
  • Aplankę objektą ir išsiaiškinę elektros energijos metinį suvartojimą atliekame ekonominį vertinimą, apskaičiuojame ir pasiūlome įmonei efektyviausią sprendimą (efektyviausią saulės elektrinę);
  • Pasirašome sutartį;
  • Prengiame projektą;
  • Esant poreikiui, parengiame galimybių studiją ir padedame paruošti dokumentus finansinei paramai gauti;
  • Įrengiame/sumontuojame saulės elektrinę ir atiduodame vertinimui;
  • Apmokome ir prižiūrime.

Nekilnojamo turto bei prekybos centrų verslo atstovams siūlome automobilių stovėjimo aikštelių stogines – saulės elektrines, kurios būtų vizualiai patrauklios, funkcionalios ir patogios daugiabučių gyventojams ar prekybos centrų klientams. Stoginės ne vien tik apsaugotų nuo lietaus, vėjo ar saulės, bet ir sudarytų prielaidas padidinti klientų skaičių.  Be visa to, ant stoginių įrengtos saulės elektrinės galėtų generuoti elektros energiją Jūsų poreikiams padengti.

Galimi variantai:

  • kai įrengiama tik stoginė, o saulės elektrinė išnuomojama arba parduodama kitam fiziniam ar juridiniam asmeniui;
  • kai stoginės savininkas tampa ir elektrinės savininku.

Gauti pasiūlymą

Kviečiame užsiregistruoti nemokamai konsultacijai telefonu. Mūsų patyrusių specialistų komanda atsakys į visus jums rūpimus klausimus.