* UAB „Energetikos sprendimų grupė” komanda, turinti sukaupusi didelę darbo patirtį energetikos ir pramonės sektoriuose

UAB „Energetikos sprendimų grupė” – komanda, sukaupusi didelę darbo patirtį energetikos ir pramonės sektoriuose, nuolatos/pastoviai bendradarbiaujanti su mokslinių ir taikomųjų tyrimų centrais bei įrangos tiekėjais. Įmonė ypatingą dėmesį skiria atsinaujiančiai energetikai (saulės elektrinių statyba ir prijungimas), siūlo aukštos kokybės paslaugas energetikos tinklų (elektros, vandens, dujų ir šilumos) bei pramonės įmonėms, inovacijų ir naujų technologijų analizei bei taikymui, parenkant pažangiausius sprendimus, algoritmus ir vertinimo metodikas optimaliausiomis kainomis. Mūsų darbuotojai yra vieni iš savo srities lyderių, todėl mes galime dirbti su naujausiomis sudėtingomis technologijomis bei garantuoti aukštą darbų kokybę.

Saulės elektrinių statyba (po raktu”)

nuo užsakymo projekto  parengimo iki elektrinės prijungimo į elektros tinklus. Savo klientams siūlome pasirinktinai elektrinių ant stogo statybą,  antžeminę elektrinę arba nuotolinę saulės elektrinę.

Galerija Mūsų atlikti darbai

Susisiekite su
mumis

Kviečiame užsiregistruoti nemokamai konsultacijai telefonu. Mūsų patyrusių specialistų komanda atsakys į visus jums rūpimus klausimus.