Informacinės technologijos, sprendimai ir jų diegimas

Siūlome įsigyti mūsų partnerio „Navitus“ programinę įrangą „ENERSIS“ gamintojo kainomis.

ENERSIS – tai programinių sprendimų grupė, skirta nuotoliniu būdu gautiems duomenims iš matavimo prietaisų atvaizduoti, tvarkyti ir analizuoti. ENERSIS programiniai sprendimai sukurti orientuojantis į pastovų prieinamumą, patogią vartotojo sąsają, aukštą patikimumą ir aiškų rezultatų interpretavimą.
ENERSIS sprendimai gali būti naudojami visų energijos išteklių matavimo prietaisų duomenims atvaizduoti, nepriklausomai nuo matavimo prietaiso gamintojo. Svarbiausia, kad matavimo prietaisas turėtų ryšio sąsają. Ši savybė leidžia išvengti išlaidų keičiant matavimo prietaisus į prietaisus, suderinamus su programa. Duomenys iš matavimo prietaisų gali būti perduodami naudojant valdiklius, duomenų nuskaitymo ir perdavimo prietaisus.
Programiniai sprendimai yra paremti Web technologija – duomenys yra pasiekiami per internetą (bet tik tiems vartotojams, kurie turi prieigą), todėl pastovus prieinamumas yra garantuotas. Dėl minimalistinio dizaino ir itin aiškios programinės įrangos architektūros sprendimas lengvai prieinamas bet kokio amžiaus ir kompiuterinės kompetencijos vartotojui.
ENERSIS grupės sprendimai turi daug informacijos interpretacijos, rūšiavimo bei atvaizdavimo būdų: nuo paprastų „žalių“ (angl. Raw data) archyvo duomenų iki rūšiavimo įvairiais pjūviais bei individualizuotų ataskaitų, automatiškai siunčiamų atitinkamiems asmenims pagal nustatytą tvarkaraštį.

Kodėl verta rinktis mus? Kodėl mes

Lanksti ir konkurencinga kainodara;

Ilgametė patirtis energetikos sektoriuje;

Platus paslaugų spektras;

Inovatyvūs sprendimai ir greitas aptarnavimas;

Informacija

Sistema leidžia vartotojams stebėti atskirų elektros skaitiklių parodymus ir sukurti elektros skaitiklių grupes, (pavyzdžiui pastatas su nuomininkais). Enersis rodo tokius duomenis kaip aktyvioji suvartota energija, aktyvioji generuota energija, reaktyvioji suvartota energija, reaktyvioji generuota energija, aktyvioji ir reaktyvioji apkrova, aktyviosios ir reaktyviosios apkrovos profilis su integracijos periodu iki 30 sekundžių, išmaniųjų skaitiklių įvykių žurnalas ir daug kitų.

Enersis taip pat turi įvairius grafinės ir lentelių pavidalo skaitiklių duomenų analizės įrankius, momentinių duomenų stebėjimą ir paruoštas spausdinimui ataskaitas. Ataskaitos leidžia vienu paspaudimu suformuoti duomenis pagal išanksto sukurtus šablonus, tokius kaip mėnesio suvartojimas pagal tarifus, mėnesinis energijų balansas, mėnesinė diferencinės energijos ataskaita (kiek energijos buvo nupirkta lyginant su kiek energijos buvo suvartota), sąskaitą už elektros suvartojimą ir kitos. Ataskaitų išvaizda ir šablonai gali būti keičiami pagal kiekvieno kliento duomenų atvaizdavimo poreikius bei įmonės formas ir blankus.

Programinė įranga yra diegiama į serverį ir gali būti pasiekiama per internetą naudojant bet kokį elektroninį prietaisą, pavyzdžiui kompiuterį, planšetę ar išmanųjį telefoną. Kiekvienas vartotojas prisijungia naudodamas unikalų prisijungimo vardą ir slaptažodį.

Vienu metu su Enersis gali dirbti neribotas kiekis vartotojų. Vartotojai gali suteikti prieitą prie sistemos kitiems vartotojams su griežtai apibrėžtomis prieigos teisėmis.

Enersis taip pat turi aparatinės įrangos administravimo įrankius, tokius kaip nuotolinė išmaniųjų skaitiklių bei ryšio įrangos diagnostika, skaitiklių ir duomenų perdavimo valdiklių vidinės programinės įrangos atnaujinimas, parametrų keitimas, ryšio signalo kokybės stebėjimas ir kitus.

Sistema yra lietuvių, anglų, rusų, lenkų bei ispanų kalbomis. Enersis yra suprojektuota su tikslu turėti labai greitą ir paprastą vertimą todėl bet kokia nauja kalba yra lengvai pridedama.

Gauti pasiūlymą

Kviečiame užsiregistruoti nemokamai konsultacijai telefonu. Mūsų patyrusių specialistų komanda atsakys į visus jums rūpimus klausimus.